Kredīts pret auto ķīlu ļauj saņemt līdz 90% no automašīnas novērtējuma 1 dienā. Saņemot kredītu, Tu vari turpināt braukt ar savu auto un naudu tērēt pēc saviem ieskatiem. Maksimālā summa – 15`000 eur. Maksimālais termiņš – 5 gadi. Piesakies kredītam pret auto ķīlu internetā un saņem atbildi ar individuālu piedāvājumu epastā jau 30 minūšu laikā.

Kredīts pret auto ķīlu internetā


aprēķināt manu kredītu

kredīts pret auto ķīluKredīta saņemšana pret auto ķīlu ir vienkāršs, ērts un drošs process, kura laikā ikviens auto īpašnieks var ieķīlāt savu auto, saņemot par to kredītu uz noteiktu termiņu. Kredīts pieejams neatkarīgi no ienākumiem, mantiskā stāvokļa, kredītvēstures vai darba vietas. Jāņem gan vērā, ka, lai tiktu iegūts kredīts pret auto ķīlu ir jāizpilda sekojoši priekšnoteikumi:

1. auto nedrīkst būt vecāks par 20 gadiem;
2. auto ir jābūt izietai tehniskai skatei un OCTA apdrošināšanai.

Svarīgi

  • ja vēlaties aizņemties virs 2000 Ls, būs jānokārto arī KASKO apdrošināšana.
  • ja auto ir paņemts līzingā, kredīts pret auto ķīlu var tikt izmantots, lai izpirktu auto no kreditora. Tas var būt izdevīgi situācijās, kad atlicis neliels līzinga atlikums, bet steidzami vajadzīgs kredīts.

Kā aizņemties pret auto izdevīgi?

Viens no variantiem, kā samazināt ikmēneša maksājumu ir ilgāka kredīta atmaksas termiņa izvēle. Teorētiski, palielinot atmaksas termiņu, pieaug kopējās kredīta pret auto ķīlu izmaksas, taču tikai teorētiski. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ikvienam kredītņēmējam ir tiesības atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, bez soda sankcijām un papildus komisijas maksām. Ja kredīts pret auto ķīlu vajadzīgs, piemēram, uz 3 – 4 mēnešiem ir vērts apsvērt iespēju, noslēgt aizdevuma līgumu uz 6 mēnešiem vai 1 gadu, samazinot ikmēneša maksājumu. Ja kreditors jums mēģina iestāstīt, ka šāda metode nav likumīga, sazinieties ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centra speciālistiem. Tieši šī valsts iestāde ir atbildīga par nebanku kreditoru uzraudzību, konsultē kredītņēmējus par viņu tiesībām un soda uzņēmumus, kas pārkāpj likumus.

Kā iegūstams kredīts pret auto ķīlu?

Lai saņemtu naudas kredītu pret auto ķīlu internetā ir jāveic četras vienkāršas darbības:

  1. aizpildi pieteikuma anketu kreditora mājas lapā (jānorāda auto reģistrācijas numurs, tehniskās pases numurs un informācija par auto īpašnieku);
  2. pārskaiti 0,01 eur reģistrācijas maksu uz aizdevēja bankas kontu (šī procedūra ļauj pārbaudīt, ka pieteikuma aizpildītājas ir tas par kredīts pret auto ķīlu pieejams līdz 90% no auto vērtības ko uzdodas);
  3. izvērtē saņemto kredīta piedāvājumu (individuāls piedāvājums tiks nosūtīts uz norādīto epastu aptuveni 30 minūšu laikā);
  4. paraksti līgumu (elektroniski vai aizdevēja filiālē, kontaktinformācija šeit);
  5. dodies uz tuvāko CSDD filiāli reģistrēt automašīnu kā nodrošinājumu kredīta saņemšanai. (Pilnvaras parakstīšana padarīs neiespējamu auto pārdošanu pirms kredīta pilnīgas atmaksas, taču tā nemazinās iespējas pārvietoties ar savu auto laikā, kamēr tiek veikta aizdevuma atmaksa.)
  6. saņem naudu. (Tiklīdz CSDD reģistrēs pilnvaru uz aizdevēja vārdu, aizdevējs šo informāciju redzēs savā ecsdd profilā un pārskaitīs naudu uz kredītņēmēja kontu. Kredīts pret auto ķīlu ir visātrāk iegūstams tiem cilvēkiem, kuriem ir konts tajā pašā bankā, kur kredītdevējam.)
Cik maksā auto ieķīlāšana internetā?

Kredīts pret auto ķīlu ir saistīts ar zināmām izmaksām. Reģistrācijas maksas apmērs (1 eiro cents) ir simbolisks un tā ir paredzēta klienta un kreditora datu apmaiņas drošībai. Paralēli gan jārēķinās, ka dodoties uz CSDD līdzi jāņem pase un 21 ls (valsts nodeva). Šī izmaksu pozīcija ir valsts noteikta un jāmaksā visiem, kas vēlas reģistrēt attiecīgo pilnvaru. Trešā izmaksu pozīcija ir procentu maksājumi. Kredīts pret auto ķīlu nav pats lētākais finansējuma avots, taču tas ir krietni lētāks nekā jebkurš ātrais kredīts internetā. Maksa par kredīta izmantošanu svārstās vidēji no 32% līdz 45% gadā. Viszemākā tā ir situācijās, kad izvēlēts maksimāli garš aizdevuma atmaksas termiņš (5 gadi) un lielāka naudas aizdevuma summa. Salīdzinoši par ātro kredītu vai patēriņa kredītu izmantošanu var nākties maksāt pat vairāk kā 100% vai 200% gadā. Raugoties šādā perspektīvā, kredīts pret auto ķīlu iegūst daudz lielāku pievilcību, turklāt jāatceras, ka auto ķīlas kredīts vienmēr var tikt atmaksāts arī ātrāk bez papildus komisijas maksas.

Kāda ir auto ķīlas kredīta atmaksāšanas kārtība

Paņemt kredītu ir nesalīdzināmi vieglāk nekā to atmaksāt, taču pati atmaksas kārtība ir tieši tāda pati kā jebkuram aizdevumam. Kredīts pret auto ķīlu ir jāatmaksā, katru mēnesi pārskaitot naudu uz kreditora bankas kontu. Precīzs kredīta atmaksas grafiks tiks iekļauts līgumā, taču ar to ir iespējams iepazīties arī aizdevēja mājas lapā, pirms kredīta līguma apstiprināšanas. Ērtības labad, kā arī, lai mazinātu iespējas nokavēt maksājuma termiņu dēļ aizmāršības, aizdevējs reizi mēnesī nosūta atgādinājuma īsziņu uz klienta mobilo telefonu un epastu vai dzīvesvietas adresi. Ja jums un aizdevējam bankas konts nav vienā un tajā pašā bankā, tad ir vērts veikt maksājumu nedaudz ātrāk, jo laiks līdz naudas reālai saņemšanai starpbanku maksājumu īpatnību dēļ var būt pat 3 darba dienas. Kopumā kredīts pret auto ķīlu ir noderīgs pakalpojums, ko mūsdienās izmanto daudzi autovadītāji, taču, lai darījums būtu izdevīgs, aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt naudu savlaicīgi. Alternatīvi risinājumi naudas saņemšanai pieejami kreditsauto.lv sākumlapā.