Mēs neko nepārdodam un esam neatkarīgi. Visa informācija tiek iegūta, izmantojot kreditoru sniegto informāciju un brīvi pieejamus interneta resursus. Mūsu pakalpojuma izmantošana ir bez maksas un neuzliek nekādas saistības.

Kreditsauto.lv mērķis ir uzlabot Latvijas iedzīvotāju informētību par jautājumiem, kas saistīti ar auto iegādes finansēšanu, auto ieķīlāšanu, auto apkopi un citiem jautājumiem, kas var palīdzēt uzlabot pašreizējo un topošo autovadītāju/auto īpašnieku pieredzi saskarsmē ar auto.

Kredīts pret auto ķīlu ir viens no pakalpojumiem strauji iemanto popularitāti, taču par tā izmantošanas nosacījumiem zina vien retais. Pakalpojuma pareiza izmantošana jeb atbildīga aizņemšanās ir svarīgs priekšnoteiktums, lai darījums būtu izdevīgs. Auto kredīts ļauj iegūt savu personīgo automašīnu ātrāk un uz labākiem nosacījumiem nekā būtu iespējams tikai ar personīgi iekrātajiem līdzekļiem, taču tikai pie nosacījuma, ka tiek reāli izvērtētas savas spējas un iespējas atmaksāt parādu savlaicīgi.

Portāls kreditsauto.lv ir viens no vadošajiem auto kreditēšanas un auto līzinga informatīvajiem resursiem Latvijā. Sadarbībā ar jums mēs kļūsim Nr. 1 maksimāli īsā laikā.

Paldies par jūsu atbalstu. Ja vēlaties ar mums sazināties, izmantojiet lapas navigācijas joslā izvietoto kontaktformu.