Privātuma politika jūsu aizsardzībai

Portāls kreditsauto.lv cenšas nodrošināt jūsu privāto datu drošību un aizsardzību, apmeklējot šo vietni visaugstākajā līmenī. Turpinājumā aplūkosim galvenos pamatprincipus, kas attiecas uz privātuma politiku.

1. Jebkāda no lietotājiem iegūta informācija tiek izmantota tikai vietnes uzturēšanas vajadzībām un netiks izpausta vai izmantota, ar mērķi radīt zaudējumus lapas apmeklētājiem.

2. Lietotāju darbības monitorēšanai var tikt izmantotas speciālas lietotāju statistikas apkopošanas programmas, kas ļauj gūt informāciju par apmeklējumu skaitu, biežumu, uzturēšanās ilgumu un citiem lietotāju paradumiem. Iegūtā informācija palīdz mums uzlabot savu darbu, taču tā var tikt sniegta tiesībsargājošajām iestādēm pēc to motivēta iesnieguma saņemšanas. Paralēli, teorētiski var pieļaut, ka līdzīgos apstāķļos šo informāciju var izpaust arī mājas lapas hostinga nodrošinātāji.

3. Informācija par lietotāju paradumiem tiek apkopota, izmantojot speciālus teksta sīkfailus – “cookies”, kas ievietojas vai aktivizējas jūsu datorā katru reizi, kad apmeklēt šo vietni. Uz šādiem principiem darbojas gandrīz visas šobrīd pastāvošās tīmekļa lapas.

4. Jūs variet uzzināt vairāk par “cookies” izmantošanu un iespējām ierobežot savu datu izpaušanu, ierakstot šo terminu kādā no interneta meklēšanas programmām.

5. Ja esiet nokļuvuši šajā vietnē, meklējot informāciju par tādiem jautājumiem kā Kredīts pret auto ķīlu, Auto līzings vai līdzīgiem terminiem, spiediet uz atbilstošām hipersaitēm un nokļūsiet sevi internesējošajā lapā.

6. Kreditsauto.lv darbojas saskaņā ar Latvijas likumdošanas prasībām un atbalsta iepriekš minēto privātuma politiku.